Twitter response:

2 Yaş Ders Programı

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

2 YAŞ GRUBU GÜNLÜK DERS PROGRAMI

Pazartesi
SAATPAZARTESİ
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30TÜRKÇE DİL ETKİNLİĞİ
10:30-11:00SANAT ETKİNLİKLERİ
11:00-11:30MOTOR BECERİLERİ
11:30-12:00MÜZİK ETKİNLİĞİ
12:00-12:30BAHÇE AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
12:30-13:00ÖĞLE YEMEĞİ
13:00-13:30TEMİZLİK/BAKIM
13:30-15:00UYKU VAKTİ
15:00-15:30UYKUDAN KALKIŞ-HAZIRLIK
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30EĞİTİCİ KÖŞE OYUNLARI
16:30-17:00HİKAYE SAATİ
17:00-17:30BAHÇE ETKİNLİKLERİ
17:30-18:00SERBEST ZAMAN ETKİNLİĞİ
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Salı
SAATSALI
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30İNGİLİZCE DERS ETKİNLİĞİ
10:30-11:00KAVRAM ÇALIŞMALARI
11:00-11:30MOTOR BECERİLERİ
11:30-12:00KUKLA OYUNLARI
12:00-12:30BAHÇE AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
12:30-13:00ÖĞLE YEMEĞİ
13:00-13:30TEMİZLİK/BAKIM
13:30-15:00UYKU VAKTİ
15:00-15:30UYKUDAN KALKIŞ-HAZIRLIK
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30PARTİ ZAMANI
16:30-17:00PARTİ ZAMANI
17:00-17:30MÜZİK ETKİNLİĞİ
17:30-18:00SERBEST ZAMAN ETKİNLİĞİ
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Çarşamba
SAATÇARŞAMA
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30MÜZİK- RİTİM
10:30-11:00DANS-BALE-HALK OYUNLARI
11:00-11:30MOTOR BECERİLERİ
11:30-12:00TÜRKÇE DİL ETKİNLİĞİ
12:00-12:30KAVRAM ÇALIŞMALARI
12:30-13:00ÖĞLE YEMEĞİ
13:00-13:30TEMİZLİK/BAKIM
13:30-15:00UYKU VAKTİ
15:00-15:30UYKUDAN KALKIŞ-HAZIRLIK
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30HAFTANIN YARIŞMASI
16:30-17:00AKIL OYUNLARI
17:00-17:30KURALLI OYUN
17:30-18:00SERBEST ZAMAN ETKİNLİĞİ
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Perşembe
SAATPERŞEME
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30EKOLOJİ ETKİNLİKLERİ
10:30-11:00TÜRKÇE ETKİNLİKLERİ
11:00-11:30MOTOR BECERİLERİ
11:30-12:00MÜZİK ETKİNLİĞİ
12:00-12:30BAHÇE AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
12:30-13:00ÖĞLE YEMEĞİ
13:00-13:30TEMİZLİK/BAKIM
13:30-15:00UYKU VAKTİ
15:00-15:30UYKUDAN KALKIŞ-HAZIRLIK
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30İNGİLİZCE DERS ETKİNLİĞİ
16:30-17:00EĞİTİCİ KÖŞE OYUNLARI
17:00-17:30BAHÇE ETKİNLİĞİ
17:30-18:00SERBEST ZAMAN ETKİNLİĞİ
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Cuma
SAATCUMA
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30İNGİLİZCE DERS ETKİNLİĞİ
10:30-11:00DANS-BALE-HALK OYUNLARI
11:00-11:30MÜZİK ETKİNLİĞİ
11:30-12:00MATEMATİK ETKİNLİĞİ
12:00-12:30SANAT ETKİNLİĞİ
12:30-13:00ÖĞLE YEMEĞİ
13:00-13:30TEMİZLİK/BAKIM
13:30-15:00UYKU VAKTİ
15:00-15:30UYKUDAN KALKIŞ-HAZIRLIK
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30DEĞERLER EĞİTİMİ
16:30-17:00HİKAYE SAATİ
17:00-17:30KUKLA OYUNLARI
17:30-18:00SERBEST ZAMAN ETKİNLİĞİ
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ