Twitter response:

5 Yaş Ders Programı

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

5 YAŞ GRUBU GÜNLÜK DERS PROGRAMI

Pazartesi
SAATPAZARTESİ
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30TÜRKÇE DİL ETKİNLİĞİ
10:30-11:00EKOLOJİ
11:00-11:30YARATICI DRAMA
11:30-12:00AKIL OYUNLARI
12:00-12:30SANAT ETKİNLİKLERİ
12:30-13:00BAHÇE, AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
13:00-13:30ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-14:00TEMİZLİK/BAKIM
14:00-14:30KİTAP ÇALIŞMASI
14:30-15:00HAFTANIN YARIŞMASI
15:00-15:30HAFTANIN YARIŞMASI
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30İNGİLİZCE DERS ETKİNLİĞİ
16:30-17:00SİNEMA SAATİ
17:00-17:30MÜZİK
17:30-18:00SERBEST ZAMAN
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Salı
SAATSALI
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30TÜRKÇE DİL ETKİNLİĞİ
10:30-11:00İNGİLİZCE DERS ETKİNLİĞİ
11:00-11:30SANAT ETKİNLİĞİ
11:30-12:00DEĞERLER EĞİTİMİ
12:00-12:30MATEMATİK ETKİNLİĞİ
12:30-13:00BAHÇE AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
13:00-13:30ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-14:00TEMİZLİK/BAKIM
14:00-14:30BASKETBOL
14:30-15:00BASKETBOL
15:00-15:30BASKETBOL
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30KUKLA OYUNLARI
16:30-17:00YARATICI DRAMA
17:00-17:30MÜZİK
17:30-18:00SERBEST ZAMAN
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Çarşamba
SAATÇARŞAMBA
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30MATEMATİK ETKİNLİĞİ
10:30-11:00JİMNASTİK
11:00-11:30DANS-BALE-HALK OYUNLARI
11:30-12:00TÜRKÇE DİL ETKİNLİĞİ
12:00-12:30MANDALA ÇALIŞMASI
12:30-13:00BAHÇE, AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
13:00-13:30ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-14:00TEMİZLİK/BAKIM
14:00-14:30KİTAP ÇALIŞMASI
14:30-15:00SANAT ETKİNLİĞİ
15:00-15:30İNGİLİZCE
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30BAHÇE ETKİNLİĞİ
16:30-17:00AKIL OYUNLARI
17:00-17:30MÜZİK
17:30-18:00SERBEST ZAMAN
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Perşembe
SAATPERŞEMBE
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30YÜZMEYE HAZIRLIK-GİDİŞ
10:30-11:00YÜZME
11:00-11:30YÜZME
11:30-12:00YÜZME
12:00-12:30OKULA GELİŞ
12:30-13:00BAHÇE, AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
13:00-13:30ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-14:00TEMİZLİK/BAKIM
14:00-14:30İNGİLİZCE
14:30-15:00MUTFAK ETKİNLİĞİ
15:00-15:30MUTFAK ETKİNLİĞİ
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30BAHÇE ETKİNLİĞİ
16:30-17:00SANAT ETKİNLİĞİ
17:00-17:30KURALLI OYUN
17:30-18:00SERBEST ZAMAN
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ
Cuma
SAATCUMA
07:30-09:00OKULA GELİŞ (OYUN ZAMANI)
09:00-09:30KAHVALTI
09:30-09:45TEMİZLİK/BAKIM
09:45-10:00SABAH SPORU
10:00-10:30İNGİLİZCE DERS ETKİNLİĞİ
10:30-11:00DANS-BALE-JİMNASTİK
11:00-11:30MÜZİK-RİTİM
11:30-12:00MATEMATİK ETKİNLİKLERİ
12:00-12:30AKIL OYUNLARI
12:30-13:00BAHÇE, AÇIK ALAN ETKİNLİĞİ
13:00-13:30ÖĞLE YEMEĞİ
13:30-14:00TEMİZLİK/BAKIM
14:00-14:30FEN-DOĞA
14:30-15:00KİTAP ÇALIŞMASI
15:00-15:30DEĞERLER EĞİTİMİ
15:30-16:00İKİNDİ KAHVALTISI
16:00-16:30BAHÇE ETKİNLİĞİ
16:30-17:00SANAT ETKİNLİĞİ
17:00-17:30KURALLI OYUN
17:30-18:00SERBEST ZAMAN
18:00-19:00HAZIRLIK EVE GİDİŞ